| andreirobert15 a întrebat:

deci, sunt in Italia de 2 anni adica din classa a 6-a, acum sunt a 8-a!
de cand am venit aici la scoala asta mia lacut la nebunie de o fata, acum am inceput sa vorbim la telefon mai mereu gen o data la zi sau la 2 zile!
nu stiu ce sa fac, adica sa ii spun ca o plac?
am uitat sa mentionez ca ea mi-a cerut numerul de telefon pe facebook!
funda!

Răspuns Câştigător
| Moisil a răspuns:

Pai vrei sa iti spun cum sa agati o fata? Spune-i ce simti si vezi daca si ea simte acelasi lucru ca si tine. Daca spune da ii clar daca nu... cauti alta ca esti tanar

| andreirobert15 explică (pentru Moisil):

Ai dreptate tu, sti?
chiar o sa ii spun, ce poate sa se intample mai rau decat sa imi zica un nu si gata!

4 răspunsuri:
| Moisil a răspuns:

Pai daca ti-a cerut numarul de telefon, inseamna ca si ei ii place de tine. Si in plus daca tie iti place de ea nu stiu de ce mai astepti! :-\

| andreirobert15 explică (pentru Moisil):

Pai ce sa fac?
maine o sa ma duc cu ea sa fac o plimbare si o sa ai spun!

| StircuGeorge a răspuns:

Daca ea tia cerut numarul de telefon, este clar ca te place frate happy Dar mai bine incearca sa te apropri cat mai mult si mai des de ea, nu trebuie sa ai spui neaparat in cuvinte, baftawinking