| fabian123321233 a întrebat:

eu la PC meu am o pereche de casti care au maxim 4 saptamani. de acum 3 zile o inceput sa nu se mau auda nimic, volumul este dat la maxim peste tot si cand vream sa incerc daca o mers tot nu se auzea nimic. Ce trebuie sa fac ca sa se auda tare? volumul la PC la casti e dat la maxim si ce auda foarte incet. Cine ma ajuta ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Risitaru_Cosmin_1999 a răspuns:

Cauza ar putea fi castile, avand probabil vreo defectiune. Alta ar fi placa de sunet.Incearca sa te uiti la aceasta. Urmatoarea cauza ar fi calculatorul, care, intr-un fel, nu le suporta.

2 răspunsuri:
| fabian123321233 explică:

Am aflat. este stricata mufa de la spate de la PC dar mersi de raspuns si sa va rasplatesc cu o funda la unu

| muresancristi a răspuns:

Uita-te le cablu sau daca ai baterii la ele, cablul din spatele unitati sau la laptop, etc.