| andreirobert15 a întrebat:

imi place de o fata de la mine din clasa, vorbesc cu ea la telefon de 1 luna aproape in fiecare zi!
ieri i-am zis tot la telefon ca imi place de ea, ea a zis ca vorbim maine la scoala ( maine fiind azi ) azi ea mi-a zis ca nu vrea sa mai vorbim ca nu avem nimic de vorbit!
ce vroia de la mine? de ce vorbea cu mine aproape zi de zi la telefon cate 2 ore?
de ce in sala de sport ma lua in brate mereu?
de ce la scoala incerca sa se bage cu mine in seama mereu?
de ce toate astea daca nu ma place?
funda!

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Femeile, până la o vârstă şi altele toată viaţa, vor atenţie! Vor un bărbat care să le f*** şi în acelaşi timp să le fie cel mai bun prieten. Dacă atracţie sexuală nu e, atunci vei rămâne doar cu partea a doua. Prima parte o va căuta la altul. Nu e atrasă de tine, te-a folosit să se simtă importantă şi atâta tot. Mergi mai departe! Nu ştiu câţi ani ai, dar vezi că femeile până la o vârstă sunt cam curve. Unele rămân toată viaţa.

| andreirobert15 explică (pentru Gizăz):

Nu e cazul meu! laughing
am 15 ani!

| SkyPilot a răspuns:

Declaratiile de genul acessta se fac fata in fata, nu pe fb sau la telefon. Tine minte acest lucru!
Poate ca s-a speriat, nu ar fi prima.
Poate ca te vedea doar ca pe un amic, nimic mai mult (cazul ca are un prieten intra tot aici).
Vezi ce se intampla de acum incolo, daca va continua la fel sau se retrage.
Nu poti inca spune ca nu te place. Mai incearca pana cand iti da un raspuns clar, dar fara declaratii directe. Invit-o pe afara (suc, prajitura etc). Intreab-o daca o poti conduce acasa. Ofera-i o floare. Nu mai deschide discutia cu placutul, dar ii poti face complimente sincere (are ochi frumosi, maini fine, iti place cand zambeste/rade etc.).

| stelar99 a răspuns:

Probabil te considera un prieten :/

| deeaty a răspuns:

Greu de dat cu parerea aici... straight face poate te place dar e orgolioasa.

| Chocolatte08 a răspuns:

E imposibil sa nu te placa daca facea toate astea. Cred ca acum se tine dupa altul pentru ca e o usuratica. De fapt nu vreau sa judec pe nimeni, nu sunt in masura, dar, fata sigur nu te merita petru ca am impresia ca ai un suflet bun si esti un baiat foarte dragut dupa felul in care vorbesti big grin Asa ca nu pune la suflet tongue :* Incearca sa treci peste. Daca vrei te ajut in continuare :* Te super pup big grin laughing

| Chocolatte08 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar nu iti pot raspunde la mesaj laughing Facebook : Neagu Mariia, mess : true_colors2000@yahoo.com big grin Ma gasesti oriunde, in special facebook laughing big grin