| xNoNaMe a întrebat:

Sall Vreau sa stiu si eu cat costa sa faci o procura pentru scoaterea unui minor din tara dau funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de procura ci de o declaratie notariala autentica, costa 15 lei plus TVA de 24%, in total cca 19 lei. Numai bine!

2 răspunsuri:
| hihahi a răspuns:

Vro 50lei daca o faci in Romania. daca o faci in afara depinde de la 50euro-pana la 300euro.
sau daca vrei sa nu te mai complici, daca nu mergi cu avionu, deci terestru, pregatesti la vama 50euro si se rezolvawinking

| dcm4ever a răspuns:

Mi se pare ca este pana in 20 de lei romanesti
Mai intereseaza-te si tu...du-te direct la un birou notarial