| iuli112 a întrebat:

Salu, am un laptop Dell vostro 1015 si cred ca placa mea video este de 256 mb si nu stiu daca e integrata sau nu pe placa de baza si as vrea sa pun o alta placa video de 1-2 gb se poate sa pun? si de ce trebuie sa tin cont cand cumpar o placa video pentru laptop?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

Este 100% integrata si nu poti pune alta placa video.
Nici nu are rost pe laptop-ul acela, are doar 2 nuclee de 2100mhz, mai mult de cat un nfs mw n-ai ce juca, cred ca si ala iti merge in reluare la rezolutie mare.
Te sfatuiec sa mai astpti un an sau doi si apoi sa-ti iei altul.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti pune placa video. Nu are slot PCI-e.