| acergeorge a întrebat:

Saluare tuturor.Am si eu un calculator pe care vreau sa-l vand cu urmatoarele componente si nu sunt hotarat cat sa cer pe el poate ma ajutati voi sau poate sunteti interesati de el :

Calculator Kinetix V12 Athlon 64x2 4600+ /2GB/250GB
Monitorul Acer este LCD de 19 inchi
Placa de baza :Biostar MCP6P-M2
Procesor:Athlon 64x2 4600+dual core
Memorie: 2 Gb DDR2 PC 5300
HDD: 250 Gb M AXTOR
2 Optic big grinVD-RW SI DVD ROM
Placa video: Ati Radeon PCI-E HD2400 Pro iFAN 1Gb HiperMemori W/256 Mb
Sunet:on board
Retea:on board
Mouse:optic PS/2
Tastatura: PS/2 Toshiba
Carcasa: Kinetix midi, 400WCE.USB 2.0

Merg jocuri cum ar fi (Fifa 13, 14) (NFS Most Wanted, etc)

12 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ti-as da maxim 800 de lei pe el, e pe ddr2 si socket am2, monitorul aduce un plus, altfel nu prea merita, pentru ca in ziua de azi se gasesc memorii RAM ddr3 extrem de ieftine si placi de baza noi etc, si iese un sistem performant in 1000 de lei.

Iti spun doar ca sa stii ca lumea prefera d-astea noi(parerea mea), nu te lasa influentat de raspunsul asta laughing inca il poti vinde.

| acergeorge explică (pentru Frank51):

Daca vrei sa mai vorbim uite nr me de tel 0767571903

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Nu se gaseste asa usor crede-ma ca am cautat!

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu reusesti sa cumperi sistemul asta, atunci te rog sa ma cauti, eventual imi trimiti pm aici pe site.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

De ce?

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca ai nevoie de sfaturi/ajutor in vederea achizitionarii unui sistem sau a componentelor, si repet, doar in cazul in care nu cumperi acest sistem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

De fapt nici nu mai vreau sa il cumpar, as putea sa iti cer niste sfaturi daca esti dispus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fii interesat sa il cumpar, ai pm!

| acergeorge explică (pentru anonim_4396):

Uite aici nr meu de tel:0767571903

| anonim_4396 a răspuns (pentru acergeorge):

Nu am credit cauta-ma pe mess Zitronen66!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga add Zitronen66@yahoo.com intru mai incolo sa vorbim despre calculator!
(SUNT INTERESAT!)