| Xalex200125XX a întrebat:

Salut, acum cateva luni am avut contul de facebook sparg, pana la urma contulde fb l-am recuperat. Contul de yahoo a fost spart si el tot odata cu cel de fb si am incercat toate posibilitatile sa imi recuperez parola si degeaba, mai stie cineva o modalitate eficienta?
Dau funda

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sigur ai urmat pasii corecti pentru a recupera contul yahoo?
scrie in mesaj privat id-ul si datele de securitate ce le aveai. daca reusesc sa il recuperez norocul tau. si spune daca au trecut mai mult de 6 luni.

| Miau1617 a răspuns:

Buna Alex! Cred ca te pot ajuta big grin Intra pe site-ul yahoo,si dai acolo unde te autentifici, mai jos de ID si parola scrie :Ati autat ID sau parola! Dai acolo si scrie:Este probabil sa am contul compromis, iar mai departe te descurci tu tongue Daca te-am ajutat, te rog, fundita!

| iPaladinus a răspuns:

Încearcă cu poliția. E ilegal așa ceva. Ș-apoi spune-mi dacă se mai ia de contul tău...