| Gabriel_Nicolas_1995 a întrebat:

Salut, acum o saptamama mi am facut abonament la digi nelimitat si acum am supriza cand sun imi zice ca apelul a fost restrictionat si nu mai merge nici datele mobile, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Korrawi a răspuns:

Datele mobile sunt "nelimitate" daca esti in zone cu acoperire digi. In roaming, ai 100 MB trafic pe luna.
Ai 5 GB trafic la viteze standard, dupa care daca depasesti scade la 128 kbps.
Scrie in contract, sau cel putin asa ar trebui. Suna la ei si vezi ce si cum.

| mihai69 a răspuns:

Ia legătura cu serviciul de suport clienți! că d-aia le plătești abonament!