| extasycash a întrebat:

Acum sunt in Italia si o sa merg acasa in ianuarie. Am cautat pe net dar nu am gasit, nici nu prea dispun de prea mult timp..ideaa e ca as vrea sa stiu daca exista vreo cursa Milano-Tulcea si cam ce pret in intervalul 3-15 ianuarie. FUNDA

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu vei gasi zboruri directe Milano-Tulcea. Nu cred ca vei gasi nici pana in Constanta, cel mai apropiat aeroport de Tulcea (aprox. 120km). In schimb, vei gasi zboruri Milano(Bergamo-cod aeroport BGY)-Bucuresti(Otopeni-cod aeroport OTP). Pretul aproximativ al biletului dus-intors cu companii low cost(Wizz Air) este de 110 euro. Pretul creste in cazul in care optezi pentru o companie de linie(Lufthansa).

| express11 a răspuns:

Te parasuteaza la Tulcea, direct in poarta!

| piratuu a răspuns:

Mai bine ia un bilet Wizz Air de la Milano pana la Bucuresti (costa in jur de 100-120 euro) si de acolo sa te duci cu un microbuz sau un autocar.