| Gambit20 a întrebat:

Salut, am comandat de pe ebay acum 2 saptamani si ceva, si pe site zice ca ultima zi in care ajunge coletul este pe 25 august, si pana acum nici un semn, am incercat pe site-ul postei romane, dar nu gasesc mai nimic, ma poate ajuta cineva cu un sfat ceva? Orice.

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, contacteaza-l pe cel de la care ai cumparat printr-un mesaj (ticket) Cand ai dat comanda ai fost contactat telefonic pentru a confirma ceea ce ai comandat?

| Gambit20 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu, tipul e din Anglia, si pe site arata ca mai e un ultim tricou si cand am dat eu comanda nu mai era nici unul, deci e posibil chiar sa-l fi trimis, eu cred ca problema e de aici din tara nu de la ei. acum nu stiu ce sa zic.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Gambit20):

Salut Probabil nici nu s-a facut comanda pentru ca a ramas fara acel produs si acum sa nu-ti vina peste decat cand se va reinnoi stocul, acesta nu se actualizeaza in timp real si e posibil ca altcineva sa fi fost mai rapid decat tine, daca era de aici, din Romania, te-ar fi contactat si posta romana cat si vanzatorul sa vada de ce nu ai ridicat produsul, numai bine!

| Gambit20 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Cand voiam sa dau comanda era doar un tricou marimea M si m-am uitat dupa ce am dat comanda si nu mai era nici unul pe stoc