| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ceva ajutor cu gasirea unor carti de chimie in care pot gasi date despre AMIDON!

Avem de facut un proiect la chimie... si e gen din acela serios, nu cel copy-paste-nota10. Vreau sa zic ca s-a luat si 2 rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| teodoradone a răspuns:

Buna.poti cauta si pe internet informatii, nu trebuie sa fie copy paste, tu trebuie sa extragi informatiile importante... sau poti sa te duci la biblioteca si sa ceri o carte de chimie