| Robotzzzi a întrebat:

Am nevoie si eu de un cod postal valid din Anglia (Regatul Unit). Va rog mult de tot, am nevoie la xbox 360 pentru a putea sa activez xbox live cumparat. Nu gasesc nicaieri pe internet un cod postal valid, caut de cateva zile.

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

W11 2BQ

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, incearcale pe aceastea:
SO16 4GU
W3 7RP
SO31 6QD
TW8 0NR
Toate ar trebui sa mearga.

| AlinG5 a răspuns:

Regatul Unit contine 4 tari si anume Anglia, Scoția, Țara Galilor și Irlanda de Nord care la randul lor au multe orase si deci, codul postal cred ca iti trebuie de la un oras si nu de la toate 4 tari pentru ca nu exista asa ceva! Cauta aici un cod postal din Regatul Unit al Marii Britanii și al Irlandei de Nord
http://www.geopostcodes.com/ro/uk®ion=2
Bafta! ( funda )?