| crendan a întrebat:

Am o intrebare.Eu ma joc metin 2 united si de o saptamana la server scrie offline.As dorii sa aflu de ce nu functioneaza.
Astept raspuns

Răspuns Câştigător
| raulneamt a răspuns:

Poate ca internetul tau nu merge sau serverul nu este on in momentul in care tu vrei sa joci asa ca poti eventual: 1.sa mai incerci sa intri 2.sa astepti sa-si revina 3.intri pe celalalte servere cu acelasi nume de utilizator si parola

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in reparatii uneori asa ca taci si asteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cam aceeasi intrebare gm? dar eu totusi cred ca nu mere ca nu-i gm-ul pe server ca el isi lasa contul aprins si mere dar nu cred ca de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E restart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu merge dar probabil ca isi va reveni. este o problema momentana

| valy_6417 a răspuns:

United merge dowlandeazal din nou poate merge big grin

| crendan explică:

Problema ca toate serverele sunt offline si da eroare cand dau log in

| crendan explică:

Dar cam cat o sa il tina in reparatii?