| geoka23 a întrebat:

Salut am o mare problema nu reusesc sa-mi aduca minte parola la contul meu yahoo.Am incercat sa o resetez dar am dat peste alta probleme intrebarile de siguranta.Acolo spuna ca ultima modificare la intrebarile de siguranta e pe 3 noiembrie 2009 chiar as vrea sa-mi recuperez contul e shelby_cobra87@yahoo.com va rog daca stiti vreo modalitate ajutati-ma

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Altul, asta e pierdut! Alta data sa-ti iei si mintea cu tine!

| bistrita1984 a răspuns:

Care este raspunsul la intrebarea secreta?