| Adiiiiiii69 a întrebat:

Salut..am o problema..am dureri de cap cam dese mi-am facut analizele si nu am nimic..imi puteti spune din ce cauza? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dydy21 a răspuns:

Si eu am dureri de cap foarte dese si nu sunt bolnava. Sunt caeva motive principale pe care banuiesc ca le-ai mai auzit: de la frig (nu vreau sa par ca vorbesc ca o mama, dar o caciula s-ar putea sa rezolve problema), de la oboseala (un program echilibrat o sa faca minuni) si ar mai putea fi stresul (pari tanar, dar oricine poate ajunge stresat.) E posibil sa fi tu mai sensibil. Eu una cred ca sunt si am impresia ca am mostenit asta. Bafta. Ia un ibuprofen si o sa fie bine.

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

Din cauza stresuluicel mai probabil. incearca sa nu te stresezi. nu face miscri bruste si nu tipa. cel putin doua zile. asa am facut si eu