| airahaz a întrebat:

Salut..am S4. daca ma suna cineva ii spune ca nr meu este blocat ptr apelurile de primire..cum naiba rezol.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Inseamna ca ai blocat numarul.
La setarile apelurilor trebuie sa ai lista apelanti blocati sau ceva de genu
Acolo iti da lista si stergi numarul respectiv din lista.

| MrSnow a răspuns:

Urmezi pașii.
Întri la Setări telefon - dai la Dispozitivul meu-Apel-Setări Suplimentare - Blocare apel -trebuie să alegi intre apel și apel video, tu dai pe Apel - Îți apar apeluri iesire si apeluri primite și dezactivezi Toate Apelurile Primite. C'mon funda☺

| MrSnow a răspuns:

Man,n-are treabă, tu ai spus despre lista numere respinse.