| nimicitorul a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare pot rula Cabal 2 pe un procesor amd a6 5400k with apu hd graphics nu am placa video dedicata si momentan am 2 gb ram daca mai pun inca 4 pot rula cu 6 gb va rog frumos sa imi raspundeti!

2 răspunsuri:
| christishor a răspuns:

Ai nevoie de un procesor de 2.5 Ghz, 2gb ram minim recomandat ar fi 4 si o placa video dedicata de 512 mb daca placa ta video integrata are 1 gb si un procesor cu frecventa 2500 Ghz atunci da poti rula cabal 2

| CatalinPorumb a răspuns:

Va merge sacadat, da merita sa incerci poate te poti juca 20-30 fps