| RaZvY01 a întrebat:

Salut am si eu o problema la faceebook si anume, eu am avut un cont pe o adresa de email si eu cand am facut contul am uitat sa il activez dupa un timp din greseala cand am facut alt cont de facebook am bagat tot adresa aia de email, dupa care pe cel care l`am facut prima data nu mai puteam intra decat pe acesta ce l`am facut dupa cum pot sa il recuperez pe primul sau in alt caz sa sterg primul cont.

1 răspuns:
| NeluFerchi a răspuns:

Te loghezi in primul cont daca poti sau bagi adresa si parola de la el aici http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si nu mai intri 2 saptamani si se sterge definitiv