| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un Acer aspire E1-531 si mi-am instalat win 7 ultimate pe el si cand deschid pc-ul imi arata ce procesor si informatiile despre pc si dupa aceea mi se face ecranul negru si o ia de la capat cu procesorul si informatiile
Stiti ce are? dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai o eroare in Windows! Incearca sa reinstalezi un alt Windows sau din nou pe acelasi dar ai grija sa instalezi driver-ele originale! Bafta!

| Mari121 a răspuns (pentru lpavel):

Pai cum il instalez ca nu merge imi trebuie un cd botabil cu win 7?

| lpavel a răspuns (pentru Mari121):

DA! Iti trebuie un dvd bootabil, dar daca asta nu stiai atunci mai bine roaga pe cineva sa ti-l instaleze! Bafta!