| Stanciu_Nicu_1970 a întrebat:

Salut, am un e36 din '94 si i-am pus un kit suspensie sport ta-technix reglabil, numai ca, a trebuit sa ridic garda pe fata la maxim deoarece freaca janta in arc. Sti cumva daca flansele acestea se potrivesc cu suspensia Ta-Technix, sau daca ma pot ajuta flansele tale in vreun fel?

1 răspuns:
| OnlyMeAndy a răspuns:

Salut Stanciu,
Odata ce ii faci un "upgrade" la masina personala, mai exact un kit pentru suspensie sport trebuie sa te gandesti la faptul ca masina va fi mai lasata si ca se va comporta total diferit fata de cealalta suspensie ridicata.
Aceasta fiind lasata, la fiecare groapa, damb luate in viteza risti sa strici mult mai multe lucruri pe sub caroserie si atunci in mod "automat" cand ii faci o ajustare la suspensie, trebuiesc cumparate si flansele ce permit o suspensie sport, daca vrei sa faci treaba si sa nu ai bucurii.
Sper ca ti-am fost de ajutor.