| b0rN2KyLL a întrebat:

Am un laptop ACER 7750ZG cu windows 7 pe el si am urmatoarea problema: s-a jucat varu-meu pe el, si acum cand dau pe tasta FN si sageata de volum, nu-mi mai apare pe ecran acea informatie cand cresc sau scad volumul. Stiti cumva cum rezolv?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repari sistemul cu asta:
http://inbuzunar.net/2016/09/28/advanced-systemcare-9-4/

Il activezi cu un serial de pe net, se gaseste, apoi odata capatata versiunea pro, la unelte ai urmatoarele optiuni:
-Reparatii generale
-Reparatii avansat
- etc.
Dai la reparatii generale si scanezi.
Apoi la reparatii avansate iei perand una cate una si repari. Dupa asta restartezi laptopul.
-