| Rony56 a întrebat:

Am vazut un laptop destul de bun la un pret acceptabil: http://www.altex.ro/......3-free-dos Dar vreau sa stiu daca e bun pentru gaming si daca ar merge pe el Minecraft cu setari medii si GTA iv cu setari minime sau GTA 5 cand o sa apara tot cu setari minime. vreau ca pe toate sa mearga cu 40-50 de fps. Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

E bun, dar gta 4 sau 5 nu iti vor rula extrem de bine ci sacadat.

| Rony56 explică (pentru DanielVălean):

Sau am vazut un pc cu nVIDIA geforce gtx 650 1gb, procesor i5 si 6gb ram, ala e mai bun si vor merge gta 4 sau gta 5?

| DanielVălean a răspuns (pentru Rony56):

Da.