| anonim_4396 a întrebat:

Salut, are cineva de aici card de skrill? Am 2 intrebari care imi cam dau de cap.

Pe spatele cardului trebuie sa semnez numele de familie sau numele complet (nume si prenume)?

Banii din contul online trebuie sa ii transfer pe cardul skrill ca sa ii pot scoate sau sunt deja 'conectate'?

Multumesc pentru ajutor, pentru cel mai folositor raspuns -fundita.Seara frumoasa.

2 răspunsuri:
| Se7eNn99 a răspuns:

Trebuie sa semnezi numele de familie si banii trebuie trebuie sa ii transferi tu. funda?big grin

| warGRave a răspuns (pentru Se7eNn99):

Cum fac asta? cum ii transfer?