| CuTup3u a întrebat:

As vrea si eu un nume (nickname) pentru Counter-strike, Metin2 si alte jocuri, Vreau un nume mai simplu si sa fie "serios" adica nu pascali, ceva simplu si sa arate bine, nu neaparat sa insemne ceva, eu am jucat cu multe nume si vreau un nume sa il folosesc mereu de acum incolo la toate conturile pe care mi le fac...

Multumesc!

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Shermanator.

| Eastwood a răspuns:

Niste nume misto : VeorXys, Aion, Kents, Mynsk, CnZ!

| Lupuleasa_Mihai_1999 a răspuns:

Eu la counter strike folosesc numele A! z3N. Metin nu prea am jucat dar imi placeau numele ShaRinGaN, Ev1L, Pa1NNN.winking