| Terminator97 a întrebat:

Azi am aruncat un avion de hartie pe geam, pot sa iau amenda? Avionul nu e gunoi... nu? sad

Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

O sa dispara dupa cateva ploi, nu te ambala.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da ce crezi ca e? Cand ajunge jos devine gunoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dia seama ca e gunoi. amenda si puscarie 6 luni ca sa te inveti minte. poate asa nu arunca si altii

| TSO7 a răspuns:

AMENDA!

De ce te sperii, nu vezi gunoaie peste tot în România? Se pare că la noi e legal. Ți-a zis ceva vreun organ de poliție?

| CISCO a răspuns:

Mare grije nu mai arunca nimic amenda este mare

| Terminator97 explică:

Da dar faza e ca eu stau la bloc, cand l-am aruncat nu a ajuns jos, a ramas pe o chestie, ca la noi la bloc avem un fel de acoperis pentru atunci cand intram in scara, si avionul a ramas pe acel acoperis si nu se vede decat de sus, daca te uiti pe geam, de jos nu. Amenda? happy

| tacitacitaci a răspuns (pentru Terminator97):

O sa dispara dupa cateva ploi, nu te ambala.