| Caddyi a întrebat:

/ Buna! Tastatura imi face figuri. Cand apas pe S / A imi scrie " SA ", cand apas pe @ imi scrie " @! ", cand apas pe 2 / 1 imi scrie "21 ", cand apas pe Caps Lock imi muta randul... si mai multe. Tastatura e in US. Am windows 8. Tin sa mentionez ca nu face tot timpul asa, face doar uneori. Ce ar trebui sa fac ca sa-si revina?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste tastatura si la alt calculator/laptop. Vezi daca face la fel. Daca da, atunci e sigur de la tastatura si trebuie cumparata una noua. Daca nu face la fel, e ceva de la calculator si recomand sa afli care e problema big grin

O zi placuta.

| ElectronicPieces a răspuns:

Sa-ti cumperi una noua?

| Caddyi explică (pentru ElectronicPieces):

Faza e ca nu stiu 100% daca e de la tastatura.