| spy99 a întrebat:

cand incerc sa dau like sau sa postez ceva pe facebook imi spune ca : "incearca din nou in curand. ne pare rau, exista o problema temporara cu aceasta pacina. te rugam sa incerci peste cateva momente.". de doua zile tot asa face va rog mult sa ma ajutati. happy

dau funda primului raspuns care ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| ALYNAMARYA a răspuns:

Probabil ai dat prea multe like-uri, ai trimis prea multe mesaje sau ai comentat de prea multe ori si de aceea te-au blocat cei de la facebook. Mie mi s-a intamplat asa cand am trimis prea multe mesaje, dar ziua urmatoare si-a revenit. Pe una dintre prietenele mele au blocat-o o saptamana pentru ca a comentat la prea multe poze. Sper ca te-am ajutat happy

| spy99 explică (pentru ALYNAMARYA):

Multumesc de sfat happy

| ALYNAMARYA a răspuns (pentru spy99):

Cu multa placere happy

3 răspunsuri:
| MadalinaCraiu a răspuns:

Asa e si la mine de azi dimineata sad Mi s-a mai spus ca e de la serverele facebook si ca isi va reveni, dar inca nimic...blocati sigur nu suntem pentru ca am fost blocata o data si in cazul ala iti apare clar ca esti blocat pentru "n" zile...