| MihaicaDan a întrebat:

Ce sampon Nivea imi recomandati? Pentru baiat... nivea men, volume sensation sau Diamond gloss? si inca ceva. mai este necesar sa dau si cu Balsam dupa spalare cu sampon(mai raman acele particule de diamant*).?

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Volume sensation si mai bine dai si cu balsam. iti intretii parul mai bine happy :*

2 răspunsuri:
| Spintecatorul27 a răspuns:

Nivea men volume sensation, nu-i nevoie, dar nici nu strica.winking

| Andrada20000 a răspuns:

Nivea men, nu este necesar sa dai si cu balsam daca esti baiat si daca nu ai parul lung. Sper ca te-am ajutat