| HwsKi a întrebat:

Salut, ce ziceti de acest site sau magazin online amazon.com vreau sa-mi cumpar ceva de pe el dar nu stiu daca este site da incredere va rog daca stiti informatii despre amazon.com va rog sa-mi spuneti funda!

Răspuns Câştigător
| Delldi a răspuns:

Da, este foarte de incredere. Eu mi-am comandat windows 7 de pe amazon Germania si totul a decurs perfect! Totusi, te va costa transportul un pic mai mult. Amazon e o companie recunoscuta international, deci poti sa comanzi fara ezitari de la ei.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cumpara-ti de pe amazon.co.uk, daca iti cumperi din Statele Unite (amazon.com) produsul iti va veni cam in 45 de zile, in plus e posibil sa mai platesti si tva (24%) plus taxe vamale.

| RobertMoon a răspuns:

Amazon.com nu este din Romania, ai cautat la noi ce iti trebuie si nu ai gasit?

| HwsKi explică:

Eu vreau sa-mi cumpar de pe el un Sony PlayStation 3 si am vazut ca coasta putin si intreb daca este de incredere