| Ciprian996 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine? va rog. am un laptop se numeste HP pavilion notebook 15 de 15 inch cu procesor de 2.10 quad core pe 64bit hdd de 500gb si 4gb ram cu windows 8 lam cumparat amproximativ 5 luni.Intrebarea este ca de vreo doua luni hardul de la laptop e cam zgomotos se aude ca si cum as avea un cd foarte zgariat bagat In laptop cred ca stiti voi cum se aude. Vreau sa stiu ce ii pot face sa nu se mai auda zgomotul acela? Va rog cine stie sa lese un raspuns.ms

1 răspuns:
| buzucan a răspuns:

Se mai intampla. ar fi bine sa incerci sa schimbi cu un ssd.
testeaza-l cu hdd tune.
Totusi nu sunt chiar ieftine ssd-urile...