| anonim_4396 a întrebat:

Cum dau anulare comanda de la flanco ca de vineri si pana azi nu au adus coletu si am sunat al iei dar dgb mai pot da anulare comanda spuneti-mi cum va rog frumos cumpar dupa eMAG ca in 3 zile maxim imi vine acasa

3 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Pai daca cei de la flanco iti refuza anularea comenzii atunci când vine curierul pur si simplu refuza-i comanda si spune-i si de ce nu o mai vrei asa nu o sa aiba ce face decât sa retrimita înapoi coletul.

| Mihai_Lapusca_1989 a răspuns:

Si eu am facut la ceva comanda la flanco sambata, si nici pana azi nu mi-a venit, nu am nici`o informatie se misca foarte greu vad. Pe site vad ca nu poti sa dai anulare probabil trebuie sa ii contactezi pe ei dar la nr de telefon de pe site nu raspunde nimeni.

| Petrică_Sorin_1989 a răspuns:

Suport@flanco.ro trimitele un email daca la telefoane nu raspund.