| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg ¨¨videoclipurile preferate¨¨ de pe YouTube?(adica, videoclipurille la care eu am dat like).Vreau sa stiu cum le sterg pe toate de o data(daca se poate). Funda+vot.Multumesc Frumos tuturor.

2 răspunsuri:
| Alina49335 a răspuns:

Pai,poti da dislike la fiecare, dar mai usor e sa dai click sus-in dreapta, la rublica de videoclipuri apreciata.Le stergi pe toate odata.Dar sa fii sigur ca asta vrei sa faci laughing Succes:*

| AngelOfD3ath a răspuns:

Nu poti deodată dar incearca asa: la „Playlist" dăi pe „Liked videos" si dupa ai acolo toate videoclipurile la care ai dat like si duci sageata pe x acolo si dupa apesi repede pe pe click si vezi ce repede le stergi nu trebuie sa miste sageata la fiecare in parte findca daca stergi una apare alta imediat si le stergi foarte repede.Eu in 5 min am sters peste 300 de likeuri