| skirlex a întrebat:

Salut, daca m a etichetat cineva pe facebook intr o postare cred ca e virus, eu nu am dat pe ea si s a deschis singura? e virus sau nu?

4 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Ce tip de postare? Poti sa pui un link sau un printscreen? Virusii difera de la postare la postare. Daca esti etichetat cu un numar mare de persoane si iti apare un video cu nu stiu ce chestie foarte interesanta sau filme XXX, atunci e clar virus.

| skirlex explică (pentru GabrielStn):

Erau mai multe persoane, era o fata care dansa in chiloti laughing, nu cred ca era ceva por.o, dar cand am intrat in cronologie s a deschis singura, eu stiam ca astea cu virus nu se deschid singure?

| skirlex explică (pentru GabrielStn):

Pe mine ma intereseaza, daca l am luat si eu?

| GabrielStn a răspuns (pentru skirlex):

Cred ca e virus, dar nu cred sa se fi deschis singur link-ul.