Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2611946intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Apr
SATI 261.781AFISARI
114.479VIZITE
94.832V. UNICI
16 Noiembrie 2011
Anonim intreaba:

Salut, de ce cind intru in counter strike 1.6 si cind dau clik pe find servers imi deschide unu si acelasi server. de ce nu-mi apare o lista cu mai multe servere?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    16 Noiembrie 2011 23:03
    davidtm a răspuns:

Salut.intri in cstrike dupa resource si stergi game menu.

2 Iulie 2012 10:16
    Stefyyzxx a răspuns (pentru davidtm):

Stii de ce cand dau pe fiind servers nimi apare niciun sv? ma poti ajuta?

- Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 17 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 16 Noiembrie 2011 23:04
    Zangetsu a răspuns:
    Ai fost victima unei actiuni de slowhacking, incearca sa eviti serverele fantoma.
  • 16 Noiembrie 2011 23:09
    davidtm a răspuns:
    Doamne ba nu trebuie nimic.
    doar trebuie sa stearga game menu din cstrike, resource>si stergi game menu
    RyugaHideki a răspuns:
    Cand intri mai des pe un anumit server se salveaza doar unul sau doua. uneori, chiar daca dai Quit.sa iesi din joc, tot iti intra intr-un server.
    Ai 3 variante: reinstalezi cs-ul ca sa nu iti mai apara nimic
    Pui servere la favorit
    sau
    Intri tastand in consola : connect... :27015 sau cum este serverul
    florin08 a răspuns:
    Pai sincer multi au intalnit problemele astea inclusiv eu.Asta inseamna ca acel CS nu e bun.Si inseamna ca trebuie instalata altul.Iti dau un link de unde iti poti lua countere 100% bune...http://www.bestarena.ro//descarca.html
  • 5 Mai 2013 18:22
    cila1995 a răspuns:
    Mersi m-a ajutat
    mihaitzacelviteaz a răspuns:
    Unele server au un fel de a te bloca a intra pe alte servere, altele nu te lasa nici sa iesi din cs pe pe buton quit:) ideea e alta:
    incearca servare de cs care au acelasi lucru dar nu te blocheaza si atunci cand vezi ca ti s a schimbat intra si nu mai ai probelme de ex intra pe serveru asta : (connect cs.alexone.ro sau connect www.palalila.ro) joaca un timp si iti va disparea tampenia asta cu blocatul :) sper ca o sa ti mearga:)
  • 2 Mai 2012 18:19
    Porojnic_Ciprian_1998 a răspuns:
    Salut am si eu problema asta puteti sa-mi explicati si mie cum sa sterg game menu pas cu pas?
  • 9 Ianuarie 2014 18:31
    pandurii a răspuns:
    Anonim,sunt 2 explicatii logice.1)Creca ai cs non-steam.2)ai game menu in csstrike resources. sper ca te-am ajutat.
  • 20 Ianuarie 2013 17:54
    masterleague a răspuns:
    Nu-mi merge find server dela cs ce sa fac?
  • 20 Ianuarie 2013 17:57
    masterleague a răspuns:
    Multumesc ca m-ati ajutat
  • 18 Mai 2013 21:46
    ALEXY55 a răspuns:
    Tot ce trebuie sa faceti pentru a scapa de efectele ei este sa intrati in counterstrike/cstrike/resource/ (folderul unde aveti instalat cs-ul/cstrike/resource) si sa stergeti gamemenu.res. Acesta este fisierul care va redirectioneaza spre serverul respectiv. Dupa ce il stergeti nu o sa mai aveti probleme
  • 6 Februarie 2014 13:02
    sorinache2000 a răspuns:
    Pt a reveni setarile la cs exact cum l-ati instalat o data tr sa procedati astfel! start/run.la run scrieti regedit va apar mai multe fisiere. Hkey current_user o sa gasiti un folder software intrati o sa va apara mai multe foldere acolo e un folder vale il stergeti. Cam atat intrati in cantar si bafta
  • 3 Februarie 2013 16:21
    hiripanraul a răspuns:
    Dar dc nu ma lasa sa il sterg
  • 17 Ianuarie 2012 19:23
    ManeXbuc a răspuns:
    Se pare ca davidtm a avut dreptate aceeasi pb am avut-o si eu, am facut cum a spus david si la mine a functionat
    2 Mai 2012 18:17
    Porojnic_Ciprian_1998 a răspuns (pentru ManeXbuc):
    Pai va rog am si eu problema asta puteti sa-mi explicati pas cu pasa cum sa sterg game menu?
    2 Mai 2012 18:18
    Porojnic_Ciprian_1998 a răspuns (pentru ManeXbuc):
    Am si eu problema asta imi puteti explica pas cu pas cum sa sterg game menu?
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)