Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2946836intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
4 Iul
SATI 260.285AFISARI
112.976VIZITE
99.948V. UNICI

Salut, de ce cind intru in counter strike 1.6 si cind dau clik pe find servers imi deschide unu si acelasi server. de ce nu-mi apare o lista cu mai multe servere?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Salut.intri in cstrike dupa resource si stergi game menu.

a răspuns (pentru davidtm):

Stii de ce cand dau pe fiind servers nimi apare niciun sv? ma poti ajuta?

- Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 17 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Ai fost victima unei actiuni de slowhacking, incearca sa eviti serverele fantoma.
  • a răspuns:
    Doamne ba nu trebuie nimic.
    doar trebuie sa stearga game menu din cstrike, resource>si stergi game menu
  • a răspuns:
    Cand intri mai des pe un anumit server se salveaza doar unul sau doua. uneori, chiar daca dai Quit.sa iesi din joc, tot iti intra intr-un server.
    Ai 3 variante: reinstalezi cs-ul ca sa nu iti mai apara nimic
    Pui servere la favorit
    sau
    Intri tastand in consola : connect... :27015 sau cum este serverul
  • a răspuns:
    Pai sincer multi au intalnit problemele astea inclusiv eu.Asta inseamna ca acel CS nu e bun.Si inseamna ca trebuie instalata altul.Iti dau un link de unde iti poti lua countere 100% bune...http://www.bestarena.ro//descarca.html
  • a răspuns:
    Mersi m-a ajutat
  • a răspuns:
    Unele server au un fel de a te bloca a intra pe alte servere, altele nu te lasa nici sa iesi din cs pe pe buton quit:) ideea e alta:
    incearca servare de cs care au acelasi lucru dar nu te blocheaza si atunci cand vezi ca ti s a schimbat intra si nu mai ai probelme de ex intra pe serveru asta : (connect cs.alexone.ro sau connect www.palalila.ro) joaca un timp si iti va disparea tampenia asta cu blocatul :) sper ca o sa ti mearga:)
  • a răspuns:
    Salut am si eu problema asta puteti sa-mi explicati si mie cum sa sterg game menu pas cu pas?
  • a răspuns:
    Anonim,sunt 2 explicatii logice.1)Creca ai cs non-steam.2)ai game menu in csstrike resources. sper ca te-am ajutat.
  • a răspuns:
    Nu-mi merge find server dela cs ce sa fac?
  • a răspuns:
    Multumesc ca m-ati ajutat
  • a răspuns:
    Tot ce trebuie sa faceti pentru a scapa de efectele ei este sa intrati in counterstrike/cstrike/resource/ (folderul unde aveti instalat cs-ul/cstrike/resource) si sa stergeti gamemenu.res. Acesta este fisierul care va redirectioneaza spre serverul respectiv. Dupa ce il stergeti nu o sa mai aveti probleme
  • a răspuns:
    Pt a reveni setarile la cs exact cum l-ati instalat o data tr sa procedati astfel! start/run.la run scrieti regedit va apar mai multe fisiere. Hkey current_user o sa gasiti un folder software intrati o sa va apara mai multe foldere acolo e un folder vale il stergeti. Cam atat intrati in cantar si bafta
  • a răspuns:
    Dar dc nu ma lasa sa il sterg
  • a răspuns:
    Se pare ca davidtm a avut dreptate aceeasi pb am avut-o si eu, am facut cum a spus david si la mine a functionat
    a răspuns (pentru ManeXbuc):
    Pai va rog am si eu problema asta puteti sa-mi explicati pas cu pasa cum sa sterg game menu?
    a răspuns (pentru ManeXbuc):
    Am si eu problema asta imi puteti explica pas cu pas cum sa sterg game menu?
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)