| Andumin a întrebat:

Salut fundita Am vazut ca este un hack de spart parola e un ciocan de unde il downloadez!

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu e bine să te apuci de d-astea, dragă Andu.
Nu ştiu de ce vrei să spargi parole, dar nu e bine. Şi în plus am auzit că acele programe sunt virusate.
Pa, pa!

| asjkldfg a răspuns (pentru blueangel99):

Nu e de spart parola in sine este doar pentru distractie! Ai un ciocan si spargi cu el imaginea de pe desktop.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

site-ul se numeste BruteForce, dar ce face el?
Iti viruseaza Pc`ul si nu e ca in videoclipe dureaza luni poate chair ani sa sparga o parola el face diferite combinatii de liere si cifre pana cand da de parola, insa dureaza foarte mult, si da e chiar acela cu ciocanul, mi-am stricat tot laptop`ul din cauza lui a trebuit sa`mi cumpar alt Windows deci nu incerca dragule Andu, insa daca vrei sa patesti ce`am patit eu site-ul se numeste BruteForce

O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Adrianetc a răspuns:

Nu exista programe de spart parole, este o pacaleala, virusi la greuwinking

| Andumin explică:

Hei nu eu vreau ceva ca mi-a spart cineva parola sau asa cred ca nu imi merge si nu stiu cum sa o aflu! cu am uiata intrebarile alea!

| sAtIpICeNeTu a răspuns:

Salut as dori si eu un site care sa pot crea un site de hack pacalind plaieri cae hack si ei sa dea contul pe site crezand cae hack si eu sale ia contul asa cum sunt fel de fel de manevre as dori si eu un site care sa pacalesc lumea ca acel site contine hack si sa pot vedea datele lor de logar depe metin2ro
exista un site din asta care sa-l pun pe facebook s dau tepefara ca acel site sa contina hack

| Vasile_Pietrar_1994 a răspuns:

Cum descarc si eu

| cornet123 a răspuns:

Acela nu sparte parole de mess-facebook-metin-etc- Acel program este doar pentru distractie! Te asigur eu. Funda please?