| Parale a întrebat:

Salut, in urmatoarea luna ureaza sa sustin testul de psihologie la colegiul militar Campulung Moldovenesc..cam ce intrebari sa pot da la acest test? E greu? Dar pentru cel de personalatiate? Multumesc!

1 răspuns:
| Cristinnah a răspuns:

Nu e greu, doar sunt intrebari despre stările tale, valori, si obiceiuri in ultimul timp (dacă nu mă înșel) insa trebuie sa ai grija caci intrebarile sunt cam aceleasi dar sub alta forma, si daca cumva nu esti atent te contrazici singur. Oricum nu te stresa, e un test care se face relaxat, ca un quiz? Bafta!