| yovlad a întrebat:

Salut lume, am sa postez aici o intrebare deoarece ma astept ca voi sa cunoasteti mai bine subiectul.

Vreau sa-mi cumpar o camera de filmat cu un buget 500-550 euro

Vreau sa imi recomandati voi ceva bun de banii astia, am nevoie de camera pentru a filma in detaliu parti ale corpului atat de aproape cat si de la departare, si as vrea sa subliniez, in detaliu.

Si as vrea sa o pot folosi si pentru videoblog.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Iti recomand un DSLR pentru ca ii poti schimba obiectivul, poti face si poze cu el dar si filma la o rezolutie FHD, de exemplu asta :
http://www.emag.ro/......DDNZ6BBBM/ si nu este 500 de euro dar de restul iti poti lua un obiectiv desi cel de pe el este bun pentru "detalii" :))