| Awer_Thee_1997 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu niste nume de conturi ca Ashenr17... Multumesc frumos, Fundita raspunsului care ma va ajuta happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nume de conturi pentru ce? Jocuri? Ce joc? Poi fiecarui joc i se potrivesc anumite nume! Si anume
1)-Counter-Strike:Name:KyLLeR, DuMbY, kR0k0, DrAg0NNfTw, Sk1z0r, 0n3_Sh00t!
2)-Metin2:NamesadLa metin merg si numele de mai sus)D1n3s0uRs, cKr3tAcK1cK, F1NNz0R!
3)-Sa:Mp:Name:La fel ar merge cateva si de sus dar, depinde si cum te cheama pe tine iti poti pune numele tau cu niste virgulite sau altele, dar sa nu il uiti!

P.S.tongueoti inlocui cifrele de la nume cu litere normale! Depinde si de ce iti place!

Sper ca te-am ajutat! FUNDA?