| andreasnemes a întrebat:

Salut nu stiu ce a facut fratele meu dar a dechis install-ul de la battfield 2 cu daemoon tools lite si de atunci toate mi se deschid cu daemoon tools si nu stiu cum sa repar ma puteti ajuta va rog
Ps:Am windows vista

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Toate ce..jocuri, programe? poti fi mai explicit?

| Dany0014 a răspuns:

Click dreapta pe fisierul respectiv si dai unde scrie "Open with..." sau "Deschidere cu..." si iti alegi programul cu care vrei sa iti deschizi fisierul dar nu vad de ce ai deschide cu un alt program install-urile la jocuri este un program destul de bun.