| GeorgeGabriel a întrebat:

pot cauta prieteni dupa adresa lor de yahoo? as vrea sa caut un prieten pe facebook

Răspuns Câştigător
| Mike23 a răspuns:

Da, unde ii cauti si dupa nume, poti introduce adresa lor de email, adica id'ul urmat de @yahoo.com, exemplu id este alexandruilei20 scrii acolo alexandruilie20@yahoo.com si iti apare daca e vreun facebook facut pe acea adresa. BAFTA!

6 răspunsuri:
| Overflame a răspuns:

Da
http://www.facebook.com/find-friends/
rog fundita...cred ca merit :)

| KaRy a răspuns:

Cauta-l dupa numele de familie, dupa adresa nu stiu daca merge, de ex la mine nu merge.

| cld2011 a răspuns:

Merge sigur si dupa adresa de email
efectiv introduci id-ul@yahoo.com si vezi daca gaseste rezultatul.

te mai poti conecta si cu yahoo-ul tau, la cauta prieteni si iti gaseste toate contactele care au profil de FB.

| xDeniisa a răspuns:

Buna.

Nu poti dupa adresa de yahoo, trebuie ` sa stii numele de facebook. Sau daca vrei poti sa stii numele de facebook si sa afli adresa de yahoo.

Bafta! happy

| Raluca02 a răspuns:

Poti cu siguranta sa cautzi
Da` dupa ce scrii id adaugi @yahoo.com
Da` trebuie sa fi sigur ca pe acel id are fbbig grin

| Bebe_Ioana_1997 a răspuns:

Cum pot gasi un prieten pe facebook