| B3B3MIKg a întrebat:

Salut scuzati categoria dar am o intrebare de ce mi se da singur refresh la pagina browser ca am patit de multe ori cand ma uitam la videoclipuri sau ascultam muzica

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Mai exact in ce siteuri isi face pagina refresh singura?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Cred ca este o problema cu setarile, daca nu, reistaleaza-ti browser-ul.