| Valyy99 a întrebat:

Spuneti-mi va rog,cum pot mari o poza care e mica...dar sa se si vada clar, normal.De exemplu,poza de la profilul unei persoane de pe Facebook? Imi trebuie un program? Sau? Mersi, FUNDA!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu poti sa faci din mica mare! Nici daca o exciti, fara pierdere de calitate! Invers da!

| Lawliet14 a răspuns:

Daca o faci mare din mica, se pierde din calitate. Invers nu. Programul se numeste Irfan View. Dai funda? Ti-am zis si numele programului.

| Valyy99 explică (pentru Lawliet14):

Man,mersi de numele programului, dar de pe orice site de pe care incerc sa-l descarc, imi zice ca e virusat...Sti cumva alt program?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Valyy99):

Nu. http://www.irfanview.com/main_download_engl.htm (aici nu e virusat)