| BezeaToxica a întrebat:

Sunt bune tabletele Eboda, dar Vonino? Vreau o tableta mai mare de 7 inch fiabila.

Răspuns Câştigător
| Sempay a răspuns:

Recomand Samsung sau Apple
dar daca vrei una mai ieftina nu te astepta sa aiba performante mari chiar si acestea 2 le-am testat uneori ma dezamagesc

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Ia-ti un Lg Gpad 8.3, diagonala de 8.3 e perfecta si e un Lg
http://www.gsmarena.com/lg_g_pad_8_3-5673.php
Nu iti lua Samsung, sunt proaste, supra evaluate.

| BezeaToxica explică:

Nu sunt bogat laughing, as fi vrut ceva sa ''inlocuiasca'' laptopul....pentru net si poate gaming big grin

| fmarius86mario a răspuns:

Salut daca vrei sa iti cumperi o tableta ia-ti Asuss sau Samsung dai un ban da stai in fata

| Perusul a răspuns:

Samsung sau assus.PS sunt bune

| exact a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy tab 3 10.1. dar este putin cam scumpa