| Valyy99 a întrebat:

Sunt in clasa 8 si 3 fete fac tot felul de chestii ca sa ma enerveze.Ce pot sa fac si eu,ca o "razbunare"? Dar nu de gen bataie,sau de astea,sa fie de gen,"Hei, ce chiloti rosii ai!","De unde sti?","Mi-a zis prietena ta"...Mersi.FUNDA!

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu îţi recomand să le tratezi cu indiferenţă, că proştii asta merită.
Se oftică ei când văd că eşti aşa indiferent faţă de ei. Nu merită atenţia ta astfel de persoane. Dacă nu încetează, mergi şi reclamă asta la conducerea şcolii. Sper că te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde-i si tu. Cand iti mai spune ce acea replica spune-i :'' Draga, dar nici nu se compara cu ai tai pufosi si roz puppy dog eyes. Nu mai fi asa modesta. Si nu intreba de unde stiu, vi mereu cu aceeasi puppy dog eyes Ai vazut ce grijuliu sunt?"

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Replici gen : "Ai, tu cu mersul de gasca plouata" chiar daca nu-s adevarate. Enerveaza-le si tu pe ele.