| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Tocmai am descoperit cum sa luati gift code de minecraft fara bani si fara sa faceti vreun test.Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe http://funnypicsofday.altervista.org/minecraft/?ref=yUzd vArne si sa dati link-ul mai departe.ATENTIE trebuie intrat pe acest link exact cum este altfel nu va va redirectiona unde trebuie si copiati din bara de adrese acel link si il distribuiti la 10 prieteni.

3 răspunsuri:
| Ella2006 a răspuns:

Site-ul nu funcţionează.
P.S: Am iPhone 7+ Gold.
Deci. Pa! -.-

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Ella2006):

Chestia asta am facut-o de mult, eram mai mic si mai prost si nu stiam ca e fake. Nu va merge nici un alt link de genul. Subtil mod de a te lauda laughing

| Ella2006 a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Da. am zis asta pentru că puteai să zici:
,, Dar ai tu un telefon de câcat!,,.
Nu mă laud.