| Cumintzel a întrebat:

Salut tpi, cum pot sa fac la internet explorer cand dechid ub tab nou sa mi se deschida direct cu google?

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Copiezi linkul de la google.com.Apoi intrii la,,control panel" dupa care intrii la,,network and internet". Dupa dai la,, internet options" si unde scrie,, home page" stergi linkul de acolo si il adaugi pe cel cu google. Dupa dai,, apply" si,, ok" sa se salveze modificarile.

| popeasca a răspuns:

Depinde ce versiune de IE ai.
Dar asa cum spunea si rockgirl2000, mai bine treci pe Google Chrome.winking

| popeasca a răspuns:

Daca ai internet explorer 9, gasesti aici: http://www.sevenforums.com/......e-ie9.html

Daca nu stii ce versiune de internet explorer ai, da click in meniu sus pe Help > About Internet Explorer si scrie acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa inlocuiestiInternet Explorer cu Mozila Firefox sau Google Chrome happy

| Cumintzel explică (pentru anonim_4396):

Folosesc google chrome de mult timp dar vreau si internet explorerbig grin

| Crisan1997 a răspuns:

Vezi ca in susul pagini se afla o bara cu instrumente si dai pe tools dupa aceea instrument options si inlocuiesti adresa care se afla acolo cu google.