| Dumitrescu_Mariana_1964 a întrebat:

Am cumparat recent o tableta Allview viva q7 si am o probleme cu conexiunea wifi. Netul merge foarte greu, am mai avut o tableta Allview ax3 party si mergea netul ok! Am fost la magazin am schimbat tavbleta dar tot asa face! Cine ma poate ajuta cu informatii despre cum ii pot schimba softul sau cum pot remedia problema are funda garantata!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Toate informatiile se gasesc pe site-ul oficial!

| stlucian a răspuns:

Daca are Android 4.2.2 poti sa faci update Android 4.4 Kit Kat

http://www.allview.ro/......a-q7-life/