| RALUCAUCA5 a întrebat:

am gasit o pisica care a venit la mine acasa. Cred ca e a unei vecine dar daca nu cum pot sa-i fac pe parinti sa o lase?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Hm, pisica presupune responsabilitate. Intai incearca sa vezi a cui este. Apoi explica parintilor ca vrei un animal si ca o vei hrani tu si vei curata dupa ea parul din casa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu are ceva prins de gat nu are stapan. Dar daca aveti interfon la scara blocului inseamna ca e de la un vecin care a iesit din casa fara sa stie.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e pisica ta, roaga-i pe ai tai sa-ti cumpere una.

| grab a răspuns:

Du-o la veterinar sa vezi daca e ceva de capul ei. daca stai la tara, zi-le la ai tai ca prinde soareci. daca stai la bloc ai grija la par si spune-le ca pisicile absorb energiile negative si va va fi de folos. stima!
S

| fg0503 a răspuns:

Spune-le ca ai vazut soareci prin casa.