| InGERfaraNOr a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent. Deci am windows7 enterprise pe PC si pana azi nu am avut nici o problema dar acum cand am pornit pc-ul dupa ecranul "welcome" ecranul se face negru si mai apare doar sageata de la mouse. L-am lasat si 10 minute dar nu aparea nimic mai departe. L-am stins si l-am pornit in safe mode si asa se incarca fara probleme. Mentionez ca de ceva timp dupa ecranul "welcome" imi apare "your activation period has expired" sau ceva asemanator. As prefera o varianta sa il pot repara din safe mode sau altceva dar sa evit reinstalarea sistemului de operare. Funda

1 răspuns:
| dny221 a răspuns:

Incearca asta dar nu pot sa promit nimic, ca deja au trecut cele 30 de zile trial! https://bisofficiallan.wordpress.com/......0-de-zile/

P.s happy eu am folosit RemoveWAT si mi-a mers fara probleme dar... asta inainte sa imi expire happy. oricum bafta :-! Funda?!