| KodekZ a întrebat:

am nevoie urgenta de un site si nu mai stiu cum se cheama. Acel site este dedicat Counter Strike-ului dar poti descarca si alte jocuri sau alte skinuri pentru arme la cs, clienturi etc. Are de toate pentru Counter. Cine imi da primul raspunsu corect FUNDA multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Http://resursecs.com/coduri-cs.html.Bafta.Sper ca te-am ajutat.

| KodekZ explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Mai era 1...tot ca asta dar are alta imagine, este asa neagra cu albastru...nu mai stiu cum se cheama

2 răspunsuri:
| Ionuţ_Cucu_1989 a răspuns:

Vezi site-ul : www.cstrike.ro si asta are multe resurse